O nás

VIALINE vzniklo 01.12.2022, po prevzatí značky TAXI 24 ktoré vzniklo v septembri 2019 spolupracujeme so spoločnosťami zdieľanej ekonomiky, eventovými agentúrami, televíziami, logistickými spoločnosťami. ako je Bolt, Bolt Food, Uber, Hopin, Liftago, Delivery Hero, Food Panda a Dáme jídlo. Taktiež poskytujeme naše služby pre všetky firemné segmenty s rôznymi požiadavkami.

Spoločnosť VIALINE, poskytuje stabilnú prácu doma i v zahraničí.

Naším krédom je promptnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. Poskytujeme naše služby ako je taxislužba, doručovanie jedál a kuriérske služby na území celej Slovenskej republiky. 

Našu značku nájdete v Českej republike od roku 2021 a v Chorvátsku od roku 2022.
Potrebujete potrebné doklady k výkonu taxikára alebo kuriéra? Sme tu pre Vás! Všetky náležitosti vybavíme za Vás a pomôžeme tam kde to potrebujete.

Máte vlastnú koncesiu, ale pokazilo sa Vám vozidlo? Potrebujete na čas opravy vášho vozidla prenajať si naše?
Taktiež žiaden problém! 

Naše vozidlá sú v 100% stave a sme schopní prispôsobiť sa Vaším požiadavkám.

U nás nájdete vozidlá od najmenších až po najväčšie, dieselové, benzínové ale aj 100% elektrické vozidlá, ktoré sú kontrolované v tých najlepších zmluvných servisoch! Taktiež sa snažíme aby vozidlá spĺňali všetky štandardy a komfort pre Vaše vozenie.

Malé zmeny s veľkým dopadom

Spoločnosť funguje od roku 2019, prešla veľkými personálnymi zmenami.
Našu spoločnosť možno poznáte pod názvom TAXI 24, táto značka je od decembra 2022 ukončená a nahrádza ju spoločnosť VIALINE.

Rýchlo a spoľahlivo

Detailný postup

Rešpektujeme priania klientov

Konzultácie na mieru