O nás

Spoločnosť GoFleet je spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaniu práce pre digitálne platformy.
Pôsobíme od roku 2018 na Slovenskom trhu, od roku 2021 na Českom trhu a od roku 2023 na Chorvátskom trhu.
Spolupracujeme s digitálnymi platformami ako je Bolt, Bolt Food, Uber, Wolt, Liftago, Hopin a Foodora.
V prípade že máš záujem stať sa vodičom taxislužby alebo food delivery kuriérom, sme tu pre teba!
Ponúkame najvýhodnejšie pracovné podmienky a férovú províziu.
Nič ti nesľubujeme! Vyskúšaj a zaži to na vlastnej koži!
Tešíme sa na spoluprácu.

Prečo MY?

Ponúkame ti stabilné zázemie a férovosť!
Máme bohaté skúsenosti s digitálnymi platformami v Európe.
Pôsobíme na trhu už viac ako 5 rokov.
Sme experti pri riešení problémov.
U nás môžeš čerpať všetky výhody, ktoré ti ponúkame!
Ešte stále váhaš? Pridaj sa k nám!

Náš tím

Simon

general manager
simon@gofleet.sk

Kamila

deputy manager
kamila@gofleet.sk

Daniela

operations specialist
daniela@gofleet.sk

Miroslava

finance specialist
miroslava@gofleet.sk

Denisa

finance manager
denisa@gofleet.sk

Zuzana

operations specialist HR
zuzana@gofleet.hr

Tom

prosecution
tom@gofleet.sk