Hopin Bratislava

Teší nás, že sa chcete stať vodičom taxislužby v Bratislave, poďme si spolu prejsť najčastejšie otázky a čo to všetko zahŕňa.

1. Ako to je s vozidlom?

a) vozidlo možete mať svoje od roku výroby 2005 a vyššie, toto vozidlo musí mať PZP (najlepšie na taxi účely), každý rok musí absolvovať TK a EK, musí mať koncesiu.

Ako získate koncesiu na Vaše vozidlo?

Vy a naša spoločnosť spíšeme zmluvu o výpožičke vozidla, na základe tohto dokumentu Vám vybavíme do max. 30 dní koncesiu na Vaše vozidlo. (z praxe to trvá do 14 dní) Vy neriešite nič, všetko vybavíme za vás.

b) vozidlo si môžete prenajať napríklad aj od nás, v tomto prípade nerobíte nič iné ako šoférujete. Vozidlo si môžete prenajať aj od inej autopožičovne. Upozornenie: Vozidlá so zahraničným EČV nepríjímame ani Vám na takéto vozidlo koncesiu nevystavíme! (zvyčajne vozidlá z krajín: UA, CZ, PL, D, AT)

2. Aké musím spĺňať označenie vozidla?

a) malá nálepka je možnosť označenia vozidla priamo pod spätné zrkadlá na oboch stranách vášho vozidla.

b) magnetická nálepka je možnosť odnímateľného označenia na oboch stranách vášho vozidla. Magnetické odnímateľné označenie je vratne zálohované 6,00€/1ks odnímateľnej magnetickej nálepky. (spolu za 2ks = 12,00€)

c) permanentný polep Vášho vozidla HOPIN je neodnímateľné označenie na oboch stranách vášho vozidla. Táto možnosť je najlepšoiu možnosťou pretože poplatok za aplikáciu sa znižuje podľa počtu jázd v danom týždni.

Upozornenie: V prípade že počas výkonu vodiča nebudete mať označené vozidlo, tento skutok môže viesť k ukončeniu našej spolupráce.

3. Aký je poplatok za aplikáciu?

a) základný poplatok za aplikáciu je 15% alebo 20% a fixný poplatok od 20,00 € do 30,00 €. (mesačne)

4. Aké kategórie môžem jazdiť v Bratislave?

Môžete jazdiť nasledovné kategórie:

5. Aký poplatok si beriete vy ako flotila?

Flotilová provízia je 16% alebo 20% + € fixný poplatok.

6. Ako sa dá u Vás zamestnať?

a) pracovná zmluva (TPP - plný, polovičný, štvrtinový) podľa odjazdených hodín.

Zaujala Vás práca taxikára? Ozvite sa

napíšte nám hopin-sk@vialine.eu, zavolajte nám 0914 240 940 alebo vyplňte predregistračný formulár!